Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | naturală |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38902 |
| în proiectare | culori pastel |
| Mărime | 5 x 5 mm |
| Informații suplimentare | cca 1100 buc în pachet |
| Număr articol | 46788 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 6 mm |
| Material | plastic |
| Lățimea miezului | 1,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 210 buc |
| Număr articol | 14415 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 12 mm |
| Material | plastic |
| Lățimea miezului | 3,4 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 25 buc |
| Număr articol | 14417 |
| Mărime | 30 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 3,9 mm |
| Număr articol | 14639 |
| în proiectare | de culoare aurie |
| Mărime | 3-12 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Informații suplimentare | 50g = cca 240 buc |
| Număr articol | 17016 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 4-8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Informații suplimentare | 50 g = cca 1000 buc |
| Număr articol | 17027 |
| în proiectare | de culoarea argintului |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,6 mm |
| Număr articol | 22389 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 10 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Număr articol | 24876 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 15 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Număr articol | 24882 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 14 x 12 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Număr articol | 24884 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 13 x 18 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Număr articol | 24898 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 20,5 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 2,4 mm |
| Număr articol | 24947 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 23 x 6,5 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 24968 |
| în proiectare | rodiu |
| Mărime | 10 x 9 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Lățimea miezului | 1,4 mm |
| Număr articol | 36814 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 19 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 2,1 mm |
| Număr articol | 36880 |
| Informații suplimentare | pachetul conține 1000 buc |
| Cod producător | 49640 |
| Număr articol | 37869 |
| Informații suplimentare | pachetul conține 1000 buc |
| Cod producător | 49641 |
| Număr articol | 37870 |
| Informații suplimentare | pachetul conține 1000 buc |
| Cod producător | 49642 |
| Număr articol | 37871 |
| Informații suplimentare | pachetul conține 1000 buc |
| Cod producător | 49644 |
| Număr articol | 37873 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)