Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | bordo |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 38821 |
| în proiectare | aurie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-K0171) |
| Număr articol | 39605 |
| în proiectare | bordo |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 38822 |
| în proiectare | aurie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-97387) |
| Număr articol | 39606 |
| în proiectare | maro cu reflexe aurii și arămii |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (10230-27101) |
| Număr articol | 39612 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44294 |
| în proiectare | transparentă cu luciu arămiu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-27101) |
| Număr articol | 39613 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44295 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44296 |
| în proiectare | gri perlat |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (02010-29566) |
| Număr articol | 39623 |
| în proiectare | albastru închis |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030)330 |
| Număr articol | 39624 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44299 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44300 |
| în proiectare | gri cu model alb-negru |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (26107) |
| Număr articol | 39625 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-28101) |
| Număr articol | 39626 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44301 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii argintii |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-27001) |
| Număr articol | 39627 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 38833 |
| în proiectare | argintie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-27000) |
| Număr articol | 39628 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 38834 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)