Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | negru cu reflexii metalice |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-27105) |
| Număr articol | 39633 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980) |
| Număr articol | 39634 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44289 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-84110) |
| Număr articol | 39636 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44290 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-28701) |
| Număr articol | 39118 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44291 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-28701) |
| Număr articol | 39119 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-81800) |
| Număr articol | 39120 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 38841 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii argintii |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-27001) |
| Număr articol | 39121 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-84110) |
| Număr articol | 39123 |
| în proiectare | bronz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-14415) |
| Număr articol | 39124 |
| în proiectare | portocaliu deschis |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-14413) |
| Număr articol | 39126 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 38828 |
| în proiectare | aurie |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-K0171) |
| Număr articol | 39129 |
| în proiectare | hematit |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 38875 |
| în proiectare | hematit |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,6 mm |
| Număr articol | 38876 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (70100-00000) |
| Număr articol | 39134 |
| în proiectare | hematit |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 38878 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)