Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | nuanțe ale culorii mov |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 75 buc |
| Număr articol | 42386 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii maro |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 110 buc |
| Număr articol | 42387 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Cod producător | (23980-00000) |
| Număr articol | 40049 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii albe |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14086 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii portocalii |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14088 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii turcoaz |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14091 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii albastre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14092 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii maro |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14094 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14095 |
| în proiectare | nuanțe de travertin |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14096 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 75 buc |
| Număr articol | 42388 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 5 - 12 mm |
| Greutate | 100 g |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 140 buc |
| Număr articol | 46706 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Cod producător | (23980-28701) |
| Număr articol | 40050 |
| în proiectare | cristal |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13639 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13643 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13644 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13645 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13646 |
| în proiectare | Emerald |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13648 |
| în proiectare | aqua |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13650 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)