Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mov închis |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31188 |
| în proiectare | opal alb cu simili aurii |
| Mărime | 20 mm |
| Cod producător | 01000/98521 |
| Număr articol | 34906 |
| în proiectare | cristal cu decor în partea inferioară |
| Mărime | 20 mm |
| Cod producător | 00030/29936 |
| Număr articol | 34918 |
| în proiectare | negre cu decor în partea superioară |
| Mărime | 20 mm |
| Cod producător | 23980/22001 |
| Număr articol | 34958 |
| în proiectare | bej |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 13020 |
| Număr articol | 38381 |
| în proiectare | verde închis mat |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 53240-84010 |
| Număr articol | 38398 |
| în proiectare | gri deschis |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 43010 |
| Număr articol | 38415 |
| în proiectare | bej |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 13020 |
| Număr articol | 38425 |
| în proiectare | bej închis |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 13080 |
| Număr articol | 38455 |
| în proiectare | gri deschis mat |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 43010-84010 |
| Număr articol | 38460 |
| în proiectare | gri închis mat |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 43030-84010 |
| Număr articol | 38462 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 03000 |
| Număr articol | 38467 |
| în proiectare | albă mat |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 03000-84010 |
| Număr articol | 38468 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 17050 |
| Număr articol | 38517 |
| în proiectare | transparentă cu miez auriu |
| Mărime | 9 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 17050 |
| Număr articol | 38519 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 9 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 78102 |
| Număr articol | 38523 |
| în proiectare | crem |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 38795 |
| în proiectare | din aur |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 38802 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 38816 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 38837 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)