Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | albastru deschis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (30030-28701) |
| Număr articol | 39577 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44284 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (20060) |
| Număr articol | 39592 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-28701) |
| Număr articol | 39635 |
| în proiectare | mat transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-28771) |
| Număr articol | 39122 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (90110-00000) |
| Număr articol | 39131 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (90080-00000) |
| Număr articol | 39132 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (71200-00000) |
| Număr articol | 39133 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (50230-00000) |
| Număr articol | 39137 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13646 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13670 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13683 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13684 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm) |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13685 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13686 |
| în proiectare | portocaliu închis |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13702 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13705 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13706 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13711 |
| în proiectare | maro închis |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13716 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)