Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14095 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 75 buc |
| Număr articol | 42388 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13678 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Lățimea miezului | 1,4 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 240 buc |
| Număr articol | 14354 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii negre |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16136 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 31172 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31192 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 4, 6, 8 mm |
| Material | sklo |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 50 - 100buc |
| Cod producător | 23980 |
| Număr articol | 37112 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 23980 |
| Număr articol | 38419 |
| în proiectare | negru mat |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 23980-84010 |
| Număr articol | 38420 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 23980 |
| Număr articol | 38463 |
| în proiectare | negru mat |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 23980-84010 |
| Număr articol | 38464 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 23980 |
| Număr articol | 38469 |
| în proiectare | negru mat |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 18 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 23980-84010 |
| Număr articol | 38470 |
| în proiectare | Opaque black |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-010 |
| Număr articol | 41285 |
| în proiectare | Gold-Lined Black Diamond |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-993 |
| Număr articol | 41811 |
| în proiectare | Metallic Hematite |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-81 |
| Număr articol | 41827 |
| în proiectare | Opaque Jet |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-49 |
| Număr articol | 41829 |
| în proiectare | Opaque-Frosted Jet |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-49F |
| Număr articol | 41830 |
| în proiectare | Semi Glazed-Jet |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-2612F |
| Număr articol | 41831 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)