Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-28771) |
| Număr articol | 39637 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 23980 |
| Număr articol | 40028 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 23980-28701 |
| Număr articol | 40029 |
| în proiectare | negre cu placare |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 23980-27401 |
| Număr articol | 40039 |
| în proiectare | Opaque Jet |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 500 buc |
| Cod producător | TN-11-49 |
| Număr articol | 42048 |
| în proiectare | Opaque Jet |
| Mărime | 8/0 = 3 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 200 buc |
| Cod producător | TN-08-49 |
| Număr articol | 42049 |
| în proiectare | Opaque-Frosted Jet |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 500 buc |
| Cod producător | TN-11-49F |
| Număr articol | 42050 |
| în proiectare | Opaque-Frosted Jet |
| Mărime | 8/0 = 3 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 200 buc |
| Cod producător | TN-08-49F |
| Număr articol | 42051 |
| în proiectare | verde cu model negru |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (26507) |
| Număr articol | 39234 |
| în proiectare | marmură maro |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (00030-18549) |
| Număr articol | 39294 |
| în proiectare | marmură neagră |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-86800) |
| Număr articol | 39330 |
| în proiectare | negru cu marmorare de culoare bronz |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-14215) |
| Număr articol | 39332 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-28771) |
| Număr articol | 39337 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-84110) |
| Număr articol | 39516 |
| în proiectare | negru cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-28701) |
| Număr articol | 39635 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-84110) |
| Număr articol | 39636 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13718 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 4, 6, 8 mm |
| Material | sklo |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 50 - 100buc |
| Cod producător | 23980 |
| Număr articol | 37112 |
| în proiectare | Silver-Lined Gray |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-29B |
| Număr articol | 41576 |
| în proiectare | Matte-Color Opaque Gray |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-611 |
| Număr articol | 41577 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)