Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Transparent-Frosted Light Siam Ruby |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-5F |
| Număr articol | 41662 |
| în proiectare | Opaque-Lustered Cherry |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-125 |
| Număr articol | 41667 |
| în proiectare | Opaque-Frosted Cherry |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-45AF |
| Număr articol | 41880 |
| în proiectare | Gold-Lustered African Sunset |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-329 |
| Număr articol | 41940 |
| în proiectare | Inside-Color Siam/Light Topaz-Lined |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-798 |
| Număr articol | 41995 |
| în proiectare | Transparent-Frosted Light Siam Ruby |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-5F |
| Număr articol | 41996 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (90100) |
| Număr articol | 39199 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (91250) |
| Număr articol | 39374 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (91260) |
| Număr articol | 39545 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (90080) |
| Număr articol | 39547 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (90100) |
| Număr articol | 39551 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (93200) |
| Număr articol | 39553 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (90110-00000) |
| Număr articol | 39131 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (90080-00000) |
| Număr articol | 39132 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13683 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13684 |
| în proiectare | roșiu închis cu miez argintiu |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13918 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31177 |
| în proiectare | roșu închis |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31178 |
| în proiectare | sticlă transparentă roșie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 90080 |
| Număr articol | 38391 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)