Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Metallic Raspberry |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-012 |
| Număr articol | 41331 |
| în proiectare | Matte Metallic Rose Gold Iris |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1056 |
| Număr articol | 41332 |
| în proiectare | Inside-Color Rainbow Crystal/Strawberry-Lined |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-771 |
| Număr articol | 41506 |
| în proiectare | Opaque Lavender |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-52 |
| Număr articol | 41549 |
| în proiectare | Inside-Color Rainbow Rosaline/Opaque Purple-Lined |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-928 |
| Număr articol | 41551 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow CobaLight |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-87 |
| Număr articol | 41553 |
| în proiectare | Metallic Iris-Purple |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-85 |
| Număr articol | 41555 |
| în proiectare | Inside-Color Light Amethyst/Pink-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-959 |
| Număr articol | 41633 |
| în proiectare | PermaFinish-Matte Galvanized Orchid |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF563F |
| Număr articol | 41636 |
| în proiectare | Ceylon Glacier |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-146 |
| Număr articol | 41723 |
| în proiectare | Opaque Periwinkle |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-48L |
| Număr articol | 41728 |
| în proiectare | Marbled Opaque Turquoise/Amethyst |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-1206 |
| Număr articol | 41731 |
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Milky Amethyst |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF2108 |
| Număr articol | 41740 |
| în proiectare | Opaque-Lustered Pale Mauve |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-127 |
| Număr articol | 41742 |
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Milky Tanzanite |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF2124 |
| Număr articol | 41745 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Lilac |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF554 |
| Număr articol | 41748 |
| în proiectare | Metallic Amethyst Gun Metal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-90 |
| Număr articol | 41749 |
| în proiectare | Higher-Metallic Grape |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-461 |
| Număr articol | 41755 |
| în proiectare | Ceylon Gladiola |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-922 |
| Număr articol | 41757 |
| în proiectare | Opaque Navy Blue |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-48 |
| Număr articol | 41763 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)