Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | PermaFinish-Matte Galvanized Pink Lilac |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF553F |
| Număr articol | 41634 |
| în proiectare | Gold-Lustered Amethyst |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-201 |
| Număr articol | 41637 |
| în proiectare | Opaque-Rainbow Navy Blue |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-408 |
| Număr articol | 41726 |
| în proiectare | PermaFinish-Frosted Metallic Polaris |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF567F |
| Număr articol | 41735 |
| în proiectare | Matte-Color Mauve Mocha |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-703 |
| Număr articol | 41752 |
| în proiectare | Matte-Color Andromeda |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-704 |
| Număr articol | 41756 |
| în proiectare | Inside-Color Aqua/Purple-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-252 |
| Număr articol | 41762 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow CobaLight |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-87 |
| Număr articol | 41766 |
| în proiectare | Inside-Color Frosted Crystal/Grape-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-774F |
| Număr articol | 41769 |
| în proiectare | Transparent CobaLight |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-8 |
| Număr articol | 41771 |
| în proiectare | Opaque Navy Blue |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-48 |
| Număr articol | 41919 |
| în proiectare | Silver-Lined Purple |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-2224 |
| Număr articol | 41924 |
| în proiectare | Metallic Gun Metal |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-90 |
| Număr articol | 42018 |
| în proiectare | mov cu reflexii metalice |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-21495) |
| Număr articol | 39273 |
| în proiectare | marmură mov |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (03000-15926) |
| Număr articol | 39282 |
| în proiectare | mov cu reflexii metalice |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-K2703) |
| Număr articol | 39366 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii mov |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14093 |
| în proiectare | Iris albastru |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 26057 |
| în proiectare | Iris mov |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 26059 |
| în proiectare | roz cu mov, cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34987 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)