Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | mov deschis |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34992 |
| în proiectare | mov închis |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Informații suplimentare | 17 cm conțin cca 30 de mărgele |
| Număr articol | 37904 |
| în proiectare | Duracoat Opaque Dark Orchid |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-2139 |
| Număr articol | 41256 |
| în proiectare | Matte Metallic Blue Slate AB |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1063 |
| Număr articol | 41280 |
| în proiectare | Semi Glazed Rainbow-Jet |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-2642F |
| Număr articol | 41547 |
| în proiectare | Glow In The Dark-Dark Pink/Green Pink |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-2724 |
| Număr articol | 41642 |
| în proiectare | Ceylon Frosted Glacier |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-146F |
| Număr articol | 41722 |
| în proiectare | Dyed-Rainbow Lavender Mist |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-477 |
| Număr articol | 41739 |
| în proiectare | Silver-Lined Light Grape |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-2219 |
| Număr articol | 41753 |
| în proiectare | Luminous Light Sapphire/Neon Pink-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-980 |
| Număr articol | 41754 |
| în proiectare | miez mov pastel |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 44471 |
| în proiectare | miez mov pastel |
| Mărime | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 44476 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)