Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 18067 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 18068 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 18077 |
| în proiectare | Iris albastru |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 26052 |
| în proiectare | Iris verde |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 26058 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 31164 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31184 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34990 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34991 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Informații suplimentare | 17 cm conțin cca 30 de mărgele |
| Număr articol | 37903 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,6 mm |
| Informații suplimentare | 17 cm conțin cca 22 de mărgele |
| Număr articol | 37910 |
| în proiectare | sticlă transparentă albastră |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 60040 |
| Număr articol | 38405 |
| în proiectare | matné transparentní modré |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 60040-84010 |
| Număr articol | 38406 |
| în proiectare | sticlă transparentă albastră |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 60040 |
| Număr articol | 38449 |
| în proiectare | matné transparentní modré |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 60040-84010 |
| Număr articol | 38450 |
| în proiectare | Opaque Agate Blue |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1137 |
| Număr articol | 41258 |
| în proiectare | Matte Metallic Blue |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1052 |
| Număr articol | 41260 |
| în proiectare | Sparkle Emerald Lined Aqua AB |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1764 |
| Număr articol | 41261 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Seafoam |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1847 |
| Număr articol | 41262 |
| în proiectare | Opaque Light Aqua Luster |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-217 |
| Număr articol | 41271 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)