Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | transparentă cu luciu arămiu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-27101) |
| Număr articol | 39482 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-28101) |
| Număr articol | 39503 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-28701) |
| Număr articol | 39519 |
| în proiectare | mat transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-28771) |
| Număr articol | 39521 |
| în proiectare | roz neon |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (02010-25123) |
| Număr articol | 39533 |
| în proiectare | roz cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (70100-28701) |
| Număr articol | 39537 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44285 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44286 |
| în proiectare | transparentă cu luciu arămiu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-27101) |
| Număr articol | 39613 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-28701) |
| Număr articol | 39119 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (70100-00000) |
| Număr articol | 39134 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Cod producător | (00030-28701) |
| Număr articol | 40048 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 14047 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 14048 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Număr articol | 14049 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii roz |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16128 |
| în proiectare | mix culori transparente |
| Mărime | 2 mm |
| Greutate | 50 g |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Număr articol | 22055 |
| în proiectare | roz deschis |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34980 |
| în proiectare | roz cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34983 |
| în proiectare | roz-mov |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34986 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)