Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | roz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Număr articol | 14049 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii roz |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16128 |
| în proiectare | mix culori transparente |
| Mărime | 2 mm |
| Greutate | 50 g |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Număr articol | 22055 |
| în proiectare | roz deschis |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34980 |
| în proiectare | de culoarea somonului |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34981 |
| în proiectare | roz cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34983 |
| în proiectare | roz deschis |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34984 |
| în proiectare | roz-mov |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34986 |
| în proiectare | roz cu mov, cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34987 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 73010 |
| Număr articol | 38383 |
| în proiectare | roz mat |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 73010-84010 |
| Număr articol | 38384 |
| în proiectare | roz transparent |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 70110 |
| Număr articol | 38385 |
| în proiectare | matné transparentní růžové |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 70110-84010 |
| Număr articol | 38386 |
| în proiectare | roz mat |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 73010-84010 |
| Număr articol | 38428 |
| în proiectare | Lined Crystal Light Pink |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-244 |
| Număr articol | 41243 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Matte Hot Pink |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1840F |
| Număr articol | 41250 |
| în proiectare | Mix Tropical Heat |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-MIX9108 |
| Număr articol | 41310 |
| în proiectare | Silver-Lined Rosaline |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-31 |
| Număr articol | 41499 |
| în proiectare | Inside-Color Rainbow Crystal/Salmon-Lined |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-779 |
| Număr articol | 41504 |
| în proiectare | Inside-Color Rainbow Light Topaz/Mauve-Lined |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-241 |
| Număr articol | 41507 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)