Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Luminous Light Topaz/Neon Pink-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-979 |
| Număr articol | 41628 |
| în proiectare | Ceylon Impatiens Pink |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-911 |
| Număr articol | 41629 |
| în proiectare | Ceylon Hot Pink |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-910 |
| Număr articol | 41631 |
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Milky Electric Pink |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF2107 |
| Număr articol | 41632 |
| în proiectare | Inside-Color Light Amethyst/Pink-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-959 |
| Număr articol | 41633 |
| în proiectare | Marbled Opaque White/Pink |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-1200 |
| Număr articol | 41635 |
| în proiectare | PermaFinish-Matte Galvanized Orchid |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF563F |
| Număr articol | 41636 |
| în proiectare | Inside-Color Crystal/Rose Gold-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-267 |
| Număr articol | 41641 |
| în proiectare | Copper Lined Crystal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-740 |
| Număr articol | 41644 |
| în proiectare | Glow In The Dark-Pink/Yellow Green |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-2720 |
| Număr articol | 41679 |
| în proiectare | Metallic Amethyst Gun Metal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-90 |
| Număr articol | 41749 |
| în proiectare | Higher-Metallic Grape |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-461 |
| Număr articol | 41755 |
| în proiectare | Inside-Color Frosted Aqua/Purple-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-252F |
| Număr articol | 41770 |
| în proiectare | Ceylon Innocent Pink |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-145 |
| Număr articol | 41857 |
| în proiectare | Ceylon Grape Mist |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-151 |
| Număr articol | 41861 |
| în proiectare | Ceylon Hot Pink |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-910 |
| Număr articol | 41867 |
| în proiectare | Luminous Neon Pink |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-978 |
| Număr articol | 41869 |
| în proiectare | Silver-Lined Rosaline |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-31 |
| Număr articol | 41965 |
| în proiectare | Silver-Lined Frosted Rosaline |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-31F |
| Număr articol | 41991 |
| în proiectare | Inside-Color Crystal/Hot Pink-Lined |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-191C |
| Număr articol | 41992 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)