Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Higher-Metallic Grape |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-461 |
| Număr articol | 41755 |
| în proiectare | Inside-Color Frosted Aqua/Purple-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-252F |
| Număr articol | 41770 |
| în proiectare | Ceylon Innocent Pink |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-145 |
| Număr articol | 41857 |
| în proiectare | Ceylon Grape Mist |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-151 |
| Număr articol | 41861 |
| în proiectare | Ceylon Hot Pink |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-910 |
| Număr articol | 41867 |
| în proiectare | Luminous Neon Pink |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-978 |
| Număr articol | 41869 |
| în proiectare | Reflection-Coral |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-2506 |
| Număr articol | 41875 |
| în proiectare | Silver-Lined Rosaline |
| Mărime | 6/0 = 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,7 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TR-06-31 |
| Număr articol | 41965 |
| în proiectare | Silver-Lined Frosted Rosaline |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-31F |
| Număr articol | 41991 |
| în proiectare | Inside-Color Crystal/Hot Pink-Lined |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-191C |
| Număr articol | 41992 |
| în proiectare | Inside-Color Luster Crystal/Hot Pink-Lined |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-785 |
| Număr articol | 41993 |
| în proiectare | miez roz pastel |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 44468 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 00010-28701 |
| Număr articol | 39991 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 70110 |
| Număr articol | 39996 |
| în proiectare | roz cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 70110-28701 |
| Număr articol | 39997 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 70210 |
| Număr articol | 39998 |
| în proiectare | roz cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 45 buc sunt de ajuns pentru o brățară de cca. 17 cm |
| Cod producător | 70210-28701 |
| Număr articol | 39999 |
| în proiectare | PermaFinish-Matte Galvanized Pink Lilac |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF553F |
| Număr articol | 41634 |
| în proiectare | Gold-Lustered Transparent Pink |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-421 |
| Număr articol | 41791 |
| în proiectare | Ceylon Frosted Innocent Pink |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-145F |
| Număr articol | 41866 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)