Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | roz cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (70100-28701) |
| Număr articol | 39181 |
| în proiectare | marmură mov |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (03000-15926) |
| Număr articol | 39282 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (71200) |
| Număr articol | 39358 |
| în proiectare | roz cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (70100-28701) |
| Număr articol | 39360 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (70350) |
| Număr articol | 39373 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (71200) |
| Număr articol | 39535 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44284 |
| în proiectare | mat transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-28771) |
| Număr articol | 39122 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (71200-00000) |
| Număr articol | 39133 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 73010 |
| Număr articol | 38427 |
| în proiectare | roz transparent |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 70110 |
| Număr articol | 38429 |
| în proiectare | matné transparentní růžové |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 22 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 70110-84010 |
| Număr articol | 38430 |
| în proiectare | Lined Crystal Pale Salmon |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-234 |
| Număr articol | 41242 |
| în proiectare | Duracoat OPaque Light Carnation |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-2116 |
| Număr articol | 41244 |
| în proiectare | Opaque Rosewater |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1906 |
| Număr articol | 41245 |
| în proiectare | Transp. Pearl Lined Pink AB |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1673 |
| Număr articol | 41247 |
| în proiectare | Dyed Opal Wine |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1376 |
| Număr articol | 41249 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Hot Pink |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1840 |
| Număr articol | 41251 |
| în proiectare | Opaque Matte Light Rose |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-354 |
| Număr articol | 41323 |
| în proiectare | Transparent-Frosted Rosaline |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-11F |
| Număr articol | 41500 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)