Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | verde |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (50720) |
| Număr articol | 39565 |
| în proiectare | turcoaz deschis cu reflexii aurii |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (02010-69267) |
| Număr articol | 39571 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44294 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44295 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44296 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Număr articol | 44299 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Număr articol | 44300 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 44301 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (50230-00000) |
| Număr articol | 39139 |
| în proiectare | verde cu reflexii metalice |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (23980-21455) |
| Număr articol | 39145 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii verzi |
| Mărime | různé |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 80 buc |
| Număr articol | 42383 |
| în proiectare | nuanțe de travertin |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14096 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13645 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13646 |
| în proiectare | Emerald |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13648 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13665 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13666 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm) |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13685 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13686 |
| în proiectare | Emerald |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13688 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)