Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | verde închis |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13901 |
| în proiectare | verde cu miez argintiu |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13920 |
| în proiectare | verde închis |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13921 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 18076 |
| în proiectare | Iris verde |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 26053 |
| în proiectare | Iris mov |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 26059 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 8/0 2,8-3,2mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 31180 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Mint Green |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-PF570 |
| Număr articol | 41522 |
| în proiectare | Glow In The Dark-Dark Pink/Green Pink |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-2724 |
| Număr articol | 41642 |
| în proiectare | Opaque-Lustered Sour Apple |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-131 |
| Număr articol | 41677 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow-Frosted Peridot |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-167F |
| Număr articol | 41678 |
| în proiectare | Glow In The Dark-Baby Blue/Bright Green |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-2723 |
| Număr articol | 41681 |
| în proiectare | Opaque Shamrock |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-47D |
| Număr articol | 41684 |
| în proiectare | Opaque Mint Green |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-47 |
| Număr articol | 41686 |
| în proiectare | Silver-Lined Grass Green |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-27B |
| Număr articol | 41687 |
| în proiectare | Transparent Peridot |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-7 |
| Număr articol | 41689 |
| în proiectare | Inside-Color Frosted Jonquil/Emerald-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-242F |
| Număr articol | 41690 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow Lime Green |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-164 |
| Număr articol | 41891 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)