Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Metallic Moss |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-89 |
| Număr articol | 41810 |
| în proiectare | Reflection-Neon Green |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-2503 |
| Număr articol | 41890 |
| în proiectare | Opaque Mint Green |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-47 |
| Număr articol | 41894 |
| în proiectare | Matte-Color Dark Olive |
| Mărime | 11/0 = 1,8 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1000buc |
| Cod producător | TT-01-617 |
| Număr articol | 41997 |
| în proiectare | Bonsai-Green/Black Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3209 |
| Număr articol | 42073 |
| în proiectare | verzi cu miez argintiu |
| Mărime | 7 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | 57120 |
| Număr articol | 45958 |
| în proiectare | verde |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 14055 |
| în proiectare | verde mat |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 53330-84010 |
| Număr articol | 38396 |
| în proiectare | verde închis mat |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 30 ks stačí na cca 18 cm náramek |
| Cod producător | 53240-84010 |
| Număr articol | 38398 |
| în proiectare | verde perlat |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-77058) |
| Număr articol | 39396 |
| în proiectare | marmură verde deschis |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (54200-14400) |
| Număr articol | 39558 |
| în proiectare | PermaFinish-Galvanized Green Teal |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF561 |
| Număr articol | 41702 |
| în proiectare | Glow In The Dark-Silver-Lined Crystal/Glow Green |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-PF2700S |
| Număr articol | 41914 |
| în proiectare | Metallic Iris-Green/Brown |
| Mărime | 8/0 = 3 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 200 buc |
| Cod producător | TN-08-84 |
| Număr articol | 42027 |
| în proiectare | verde deschis cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (50230-28701) |
| Număr articol | 39207 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (54220) |
| Număr articol | 39224 |
| în proiectare | verde cu model negru |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (26507) |
| Număr articol | 39234 |
| în proiectare | marmură neagră |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Cod producător | (23980-86800) |
| Număr articol | 39330 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii verzi |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 100 g = cca 250 buc |
| Număr articol | 14090 |
| în proiectare | verde cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13900 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)