Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Lined Crystal Light Aquamarine |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-239 |
| Număr articol | 41275 |
| în proiectare | Opaque Ghost Grey |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1139 |
| Număr articol | 41279 |
| în proiectare | Matte Metallic Silver Grey |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-307 |
| Număr articol | 41281 |
| în proiectare | Matte Black |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-310 |
| Număr articol | 41284 |
| în proiectare | Opaque black |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-010 |
| Număr articol | 41285 |
| în proiectare | Metallic Dark Steel |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-026 |
| Număr articol | 41287 |
| în proiectare | Palladium Silver Blue Gold Iris |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-545 |
| Număr articol | 41290 |
| în proiectare | Galvanized Silver |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-035 |
| Număr articol | 41292 |
| în proiectare | Silver Plate |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-551 |
| Număr articol | 41293 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Champagne |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1834 |
| Număr articol | 41298 |
| în proiectare | Gold 24K Plated |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-031 |
| Număr articol | 41301 |
| în proiectare | Lined Gold 24K |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 2g = cca 400 buc |
| Cod producător | DB-033 |
| Număr articol | 41302 |
| în proiectare | Lined Crystal Yellow Luster |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-233 |
| Număr articol | 41303 |
| în proiectare | Silk Inside Dyed Sun Glow |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1855 |
| Număr articol | 41304 |
| în proiectare | Silk Inside Dyed Flamingo |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1856 |
| Număr articol | 41305 |
| în proiectare | Opaque Light Siam |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-727 |
| Număr articol | 41307 |
| în proiectare | Dyed Opaque Cranberry |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-654 |
| Număr articol | 41308 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Berry |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1838 |
| Număr articol | 41309 |
| în proiectare | Bright Copper Plated |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-040 |
| Număr articol | 41311 |
| în proiectare | Copper Lined Crystal |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-037 |
| Număr articol | 41312 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)