Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | Hime-Pink Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3215 |
| Număr articol | 42070 |
| în proiectare | miez roz pastel |
| Mărime | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 44473 |
| în proiectare | roz |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 38528 |
| în proiectare | PermaFinish-Matte Galvanized Pink Lilac |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF553F |
| Număr articol | 41634 |
| în proiectare | Gold-Lustered Transparent Pink |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-421 |
| Număr articol | 41791 |
| în proiectare | Ceylon Frosted Innocent Pink |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-145F |
| Număr articol | 41866 |
| în proiectare | de culoarea somonului |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34981 |
| în proiectare | roz deschis |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34984 |
| în proiectare | roz cu mov, cu miez argintiu |
| Mărime | 10/0 |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 34987 |
| în proiectare | Lined Crystal Pale Salmon |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-234 |
| Număr articol | 41242 |
| în proiectare | Duracoat OPaque Light Carnation |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-2116 |
| Număr articol | 41244 |
| în proiectare | Opaque Rosewater |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1906 |
| Număr articol | 41245 |
| în proiectare | Transp. Pearl Lined Pink AB |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1673 |
| Număr articol | 41247 |
| în proiectare | Duracoat Galvanized Hot Pink |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-1840 |
| Număr articol | 41251 |
| în proiectare | Opaque Matte Light Rose |
| Mărime | 11/0 = 1,6 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 3g = cca 600 buc |
| Cod producător | DB-354 |
| Număr articol | 41323 |
| în proiectare | Transparent-Frosted Rosaline |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-11F |
| Număr articol | 41500 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow Rosaline |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-169 |
| Număr articol | 41501 |
| în proiectare | Inside-Color Crystal/Cotton Candy-Lined |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-379 |
| Număr articol | 41503 |
| în proiectare | Inside-Color Rainbow Crystal/Salmon-Lined |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-779 |
| Număr articol | 41504 |
| în proiectare | Copper Lined Crystal |
| Mărime | 15/0 = 1,5 mm |
| Lățimea miezului | 0,7 mm |
| Informații suplimentare | 5g = cca 1200 buc |
| Cod producător | TR-15-741 |
| Număr articol | 41505 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)