Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | PermaFinish-Silver-Lined Milky Peachy Pink |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-PF2126 |
| Număr articol | 41617 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow Rosaline |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-169 |
| Număr articol | 41619 |
| în proiectare | Silver-Lined Rosaline |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-31 |
| Număr articol | 41620 |
| în proiectare | Transparent-Rainbow-Frosted Rosaline |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-169F |
| Număr articol | 41622 |
| în proiectare | Transparent-Lustered Rose |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-290 |
| Număr articol | 41623 |
| în proiectare | Dyed-Rainbow Ballerina Pink |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-171 |
| Număr articol | 41624 |
| în proiectare | Inside-Color Rainbow Crystal/Strawberry-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-771 |
| Număr articol | 41655 |
| în proiectare | Luminous Light Sapphire/Neon Pink-Lined |
| Mărime | 11/0 = 2,2 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 700 buc |
| Cod producător | TR-11-980 |
| Număr articol | 41754 |
| în proiectare | Copper Lined Crystal |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-741 |
| Număr articol | 41855 |
| în proiectare | Dyed-Rainbow Ballerina Pink |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-171 |
| Număr articol | 41858 |
| în proiectare | Silver-Lined Pink |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-38 |
| Număr articol | 41868 |
| în proiectare | Reflection-Coral |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-2506 |
| Număr articol | 41875 |
| în proiectare | Inside-Color Rainbow Crystal/Strawberry-Lined |
| Mărime | 8/0 = 3,1 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Informații suplimentare | 7g = cca 280 buc |
| Cod producător | TR-08-771 |
| Număr articol | 41878 |
| în proiectare | Sakura-Cherry Mix |
| Mărime | mix |
| Informații suplimentare | 7g = cca 100buc |
| Cod producător | TX-01-3214 |
| Număr articol | 42069 |
| în proiectare | miez roz pastel |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 44468 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)