Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| Mărime | 8,9 x 10 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46105 |
| Mărime | 15 x 12 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46106 |
| Mărime | 15 x 11 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46110 |
| Mărime | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46102 |
| Mărime | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 3 mm |
| Număr articol | 49518 |
| Mărime | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 3 mm |
| Număr articol | 49519 |
| în proiectare | maro |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46196 |
| în proiectare | maro |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46197 |
| în proiectare | maro |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46198 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 39029 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 39030 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 39031 |
| în proiectare | de sârmă |
| Mărime | ø 30 cm |
| Informații suplimentare | diametrul interior al coroniței este cca 20,5 cm |
| Număr articol | 46315 |
| în proiectare | de sârmă |
| Mărime | ø 25 cm |
| Informații suplimentare | diametrul interior al coroniței este cca 17,5 cm |
| Număr articol | 46938 |
| în proiectare | de sârmă |
| Mărime | ø 20 cm |
| Informații suplimentare | diametrul interior al coroniței este cca 12 cm |
| Număr articol | 46939 |
| în proiectare | mix nouă culori |
| Mărime | 6 - 10 mm |
| Informații suplimentare | 25g = cca 150 buc |
| Număr articol | 12822 |
| în proiectare | mix de cinci culori naturale |
| Mărime | 6 - 10 mm |
| Informații suplimentare | 25g = cca 150 buc |
| Număr articol | 12823 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 2,6 mm |
| Număr articol | 14633 |
| Mărime | 16 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 2,9 mm |
| Număr articol | 14635 |
| Mărime | 20 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 3,2 mm |
| Număr articol | 14637 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)