Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| Mărime | 30 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 3,9 mm |
| Număr articol | 14639 |
| în proiectare | material natural |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Informații suplimentare | set 2 mărgele |
| Număr articol | 37965 |
| în proiectare | material natural |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Informații suplimentare | set 2 mărgele |
| Număr articol | 37966 |
| în proiectare | material natural |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Informații suplimentare | set 2 mărgele |
| Număr articol | 37967 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43749 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43750 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43751 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43752 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43753 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43754 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43755 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43756 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43757 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43758 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43759 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43760 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43761 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43762 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43763 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43764 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)