Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43765 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43766 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43767 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43768 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43769 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43770 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43771 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43772 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43773 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43774 |
| Mărime | 15 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Lățimea miezului | 3,7 mm |
| Număr articol | 43775 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43776 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43777 |
| Mărime | 15 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Lățimea miezului | 2,9 mm |
| Număr articol | 43778 |
| Mărime | 15 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Lățimea miezului | 2,9 mm |
| Număr articol | 43779 |
| Mărime | 40x8 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43825 |
| Mărime | 50x10 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43826 |
| Mărime | 50 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43827 |
| Mărime | 70 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43828 |
| Mărime | 72 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43830 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)