Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Namibie |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49471 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 2 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | cca 60 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49472 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49473 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,8 - 1 mm |
| Locații | Afrika |
| Informații suplimentare | cca 90 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49474 |
| Mărime | cca 14 - 17 mm |
| Material | placaj din lemn |
| Lățimea miezului | 1,4 - 1,8 mm |
| Număr articol | 49516 |
| Mărime | 40 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 5,5 mm |
| Număr articol | 12761 |
| Mărime | 14 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 2,8 mm |
| Număr articol | 14634 |
| Mărime | 18 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 3 mm |
| Număr articol | 14636 |
| Mărime | 25 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 3,5 mm |
| Număr articol | 14638 |
| Mărime | 35 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 4,5 mm |
| Număr articol | 14640 |
| în proiectare | mix nouă culori |
| Mărime | 5 - 20 mm |
| Informații suplimentare | 25g = cca 150 buc |
| Număr articol | 38376 |
| în proiectare | naturală |
| Mărime | 14x7 mm |
| Lățimea miezului | 2,5 mm |
| Număr articol | 38910 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38911 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 12 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38915 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 14 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38916 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38921 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38922 |
| în proiectare | portocaliu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38930 |
| în proiectare | portocaliu |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38931 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38957 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)