Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38958 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38959 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38975 |
| în proiectare | albastru deschis |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38976 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38994 |
| în proiectare | mov |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 38995 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 39028 |
| Mărime | 70 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43829 |
| Mărime | 58 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43831 |
| Mărime | 70 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43832 |
| Mărime | 70 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43833 |
| Mărime | 60 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43834 |
| Mărime | 61 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43835 |
| Mărime | 30 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 3 mm |
| Număr articol | 45490 |
| Mărime | 30 x 21 x 4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 45512 |
| Mărime | 26 x 17 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 45513 |
| Mărime | 27 x 14 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 45517 |
| Mărime | 15 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 45521 |
| Mărime | 20 x 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 9 mm |
| Număr articol | 45534 |
| Mărime | 17 x 16 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 9 mm |
| Număr articol | 45535 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)