Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| Mărime | 16 x 10 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3 mm |
| Număr articol | 45536 |
| Mărime | 18 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 4 mm |
| Număr articol | 45537 |
| Mărime | 90 x 15 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 60 mm |
| Număr articol | 45542 |
| Mărime | 100 x 15 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 70 mm |
| Număr articol | 45543 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă neprelucrată |
| Mărime | 25-50 mm |
| Locații | Kanada |
| Informații suplimentare | mărimea mineralului este determinată de cea mai lungă latură a acestuia |
| Număr articol | 45626 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă neprelucrată |
| Mărime | 25-50 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | mărimea mineralului este determinată de cea mai lungă latură a acestuia |
| Număr articol | 45630 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă neprelucrată |
| Mărime | 25-50 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | mărimea mineralului este determinată de cea mai lungă latură a acestuia |
| Număr articol | 45636 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă neprelucrată |
| Mărime | 35-60 mm |
| Locații | Kanada |
| Informații suplimentare | mărimea mineralului este determinată de cea mai lungă latură a acestuia |
| Număr articol | 45638 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă neprelucrată |
| Mărime | 35-60 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | mărimea mineralului este determinată de cea mai lungă latură a acestuia |
| Număr articol | 45641 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă neprelucrată |
| Mărime | 35-60 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | mărimea mineralului este determinată de cea mai lungă latură a acestuia |
| Număr articol | 45642 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă neprelucrată |
| Mărime | 35-60 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | mărimea mineralului este determinată de cea mai lungă latură a acestuia |
| Număr articol | 45643 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă neprelucrată |
| Mărime | 35-60 mm |
| Locații | USA, Peru |
| Informații suplimentare | mărimea mineralului este determinată de cea mai lungă latură a acestuia |
| Număr articol | 45644 |
| în proiectare | piatră naturală semiprețioasă neprelucrată |
| Mărime | 35-60 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Informații suplimentare | mărimea mineralului este determinată de cea mai lungă latură a acestuia |
| Număr articol | 45648 |
| în proiectare | maro închis |
| Mărime | 8 mm |
| Material | chihlimbar natural |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | sunt necesare aproximativ 22 de bucăți pentru 18 cm |
| Număr articol | 46028 |
| în proiectare | alb cu galben |
| Mărime | 8 mm |
| Material | chihlimbar natural |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | sunt necesare aproximativ 22 de bucăți pentru 18 cm |
| Număr articol | 46029 |
| Mărime | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46092 |
| Mărime | 10 x 8 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46093 |
| Mărime | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46098 |
| Mărime | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46099 |
| Mărime | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46100 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)