Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| Mărime | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46101 |
| Mărime | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46103 |
| Mărime | 20 x 16,5 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46107 |
| Mărime | 16 x 10 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46108 |
| Mărime | 22,5 x 16,5 x 0,4 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46111 |
| Mărime | 30 x 22 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46112 |
| Mărime | 15 x 7,5 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46113 |
| Mărime | 22,5 x 11 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46114 |
| Mărime | 30 x 15cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46115 |
| Mărime | 26 x 20 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 4 mm |
| Număr articol | 46119 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46187 |
| în proiectare | turcoaz |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46188 |
| în proiectare | de culoare cărămizie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46190 |
| în proiectare | de culoare cărămizie |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46191 |
| în proiectare | de culoare cărămizie |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46192 |
| în proiectare | de culoare cărămizie |
| Mărime | 12 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46193 |
| în proiectare | maro |
| Mărime | 12 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46199 |
| în proiectare | colorat natural |
| Mărime | 100 x 140 mm |
| Informații suplimentare | mix de flori albe și galbene cu petale verzi |
| Număr articol | 46357 |
| în proiectare | piatră naturală |
| Mărime | cca 3,5 x 2,5 cm |
| Informații suplimentare | pachetul conține 7 pietre |
| Număr articol | 46379 |
| în proiectare | piatră naturală |
| Mărime | ø cca 3 cm |
| Informații suplimentare | pachetul conține 7 pietre |
| Număr articol | 46380 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)