Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| Mărime | 13 x 4 mm |
| Material | placaj din lemn |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 46402 |
| în proiectare | pin |
| Mărime | ø 2cm, délka 30 cm |
| Greutate | 42 g |
| Număr articol | 46428 |
| în proiectare | pin |
| Mărime | ø 2cm, délka 45 cm |
| Greutate | 55 g |
| Număr articol | 46430 |
| în proiectare | de culoarea argintului |
| Mărime | ø 5,3 cm |
| Informații suplimentare | lungimea vârfului sub suport 3cm, peste 1,5cm |
| Număr articol | 47429 |
| în proiectare | de culoare aurie |
| Mărime | ø 6,5 cm |
| Informații suplimentare | lungimea vârfului sub suport 4,5cm, peste 2,5cm |
| Număr articol | 47430 |
| Mărime | 10 x 8,5 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 2,5 mm |
| Număr articol | 47738 |
| Mărime | 10 x 8 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 2,5 mm |
| Număr articol | 47739 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 5 - 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Locații | Madagaskar |
| Număr articol | 48517 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 3 mm |
| Lățimea miezului | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locații | Indie |
| Informații suplimentare | cca 45 buc = 18 cm |
| Număr articol | 49464 |
| Mărime | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 3 mm |
| Număr articol | 49517 |
| Mărime | cca 20 x 20 mm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | balení obsahuje směs náhodných motivů |
| Număr articol | 47736 |
| în proiectare | material natural |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2,1 mm |
| Informații suplimentare | set 2 mărgele |
| Număr articol | 37968 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43748 |
| Mărime | 10 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 3 mm |
| Număr articol | 45486 |
| Mărime | 20 x 10 cm |
| Material | placaj din lemn |
| Informații suplimentare | grosimea materialului este 3 mm |
| Număr articol | 45497 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 45589 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Kanada |
| Număr articol | 45590 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 45591 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | USA |
| Număr articol | 45592 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 45593 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)