Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Număr articol | 45594 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 45595 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Peru |
| Număr articol | 45596 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Kanada |
| Număr articol | 45597 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Uruguay |
| Număr articol | 45598 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Jižní Afrika, Čína |
| Număr articol | 45599 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Număr articol | 45600 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 45601 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Kanada |
| Număr articol | 45602 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 45603 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | USA |
| Număr articol | 45604 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 45605 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Număr articol | 45606 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Indie |
| Număr articol | 45607 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Kanada |
| Număr articol | 45609 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Uruguay |
| Număr articol | 45610 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Jižní Afrika, Čína |
| Număr articol | 45611 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 14 x 8 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Jižní Afrika |
| Număr articol | 45612 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 18 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Brazílie |
| Număr articol | 45613 |
| în proiectare | mineral natural |
| Mărime | 18 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 5 mm |
| Locații | Kanada |
| Număr articol | 45614 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)