Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 3 mm |
| Număr articol | 45481 |
| în proiectare | roșu maroniu |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 3 mm |
| Număr articol | 45482 |
| în proiectare | maro |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 3 mm |
| Număr articol | 45483 |
| în proiectare | din plastic |
| Informații suplimentare | set cu 10x numere 47mm, 5x caractere 47mm și 1x rolă 95mm |
| Număr articol | 45931 |
| în proiectare | din plastic |
| Informații suplimentare | set cu 26x litere 47 mm și 1x rolă 95 mm |
| Număr articol | 45932 |
| Număr articol | 45933 |
| Mărime | 17 cm |
| Informații suplimentare | model tăiere: arcade și zimți |
| Număr articol | 45954 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 95 x 133 mm |
| Număr articol | 45963 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 120 x 100 mm |
| Număr articol | 45965 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 47 x 47 mm |
| Număr articol | 45967 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 32 x 58 mm |
| Număr articol | 45969 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 16 x 18 mm |
| Număr articol | 45983 |
| în proiectare | din metal |
| Informații suplimentare | dimensiunile sunt 120x110, 82x79 și 53x51 mm |
| Număr articol | 45989 |
| în proiectare | bej-crem |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46084 |
| în proiectare | gri-verzui |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46085 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 115 × 135 mm |
| Număr articol | 46290 |
| Mărime | 13 x 4 mm |
| Material | placaj din lemn |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 46402 |
| în proiectare | albastru cu dungi albe |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46571 |
| în proiectare | galben cu dungi crem |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46572 |
| în proiectare | albastru cu dungi roz |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46573 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)