Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 6,35 x 6,35 mm a 11 x 12 mm |
| Informații suplimentare | lățime = 2 mm |
| Număr articol | 46624 |
| în proiectare | transparent |
| Mărime | 5 mm |
| Informații suplimentare | adecvat pentru toate suprafețele obișnuite |
| Număr articol | 46625 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 200 x 50 cm |
| Număr articol | 46681 |
| Informații suplimentare | setul conține 1 brățară din metal și 8 blocuri de culori |
| Cod producător | 8023 C8-1P |
| Număr articol | 46712 |
| în proiectare | compostabile |
| Mărime | 5 x 5 mm |
| Informații suplimentare | 5000 buc, 3 plăcuțe |
| Număr articol | 46798 |
| Mărime | 13 cm |
| Informații suplimentare | pentru stângaci |
| Număr articol | 46875 |
| Mărime | 13 cm |
| Informații suplimentare | pentru stângaci |
| Număr articol | 46876 |
| Număr articol | 47128 |
| Număr articol | 47141 |
| Volum | 30 ml |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Număr articol | 47156 |
| Număr articol | 47184 |
| Număr articol | 47216 |
| în proiectare | transparent |
| Mărime | 16 x 14,5 cm |
| Informații suplimentare | pachetul conține 1 buc |
| Număr articol | 47368 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 5 x 5 mm |
| Informații suplimentare | 220 buc, 1 plăcuță |
| Număr articol | 47941 |
| Greutate | 2 x 42 g |
| Informații suplimentare | adecvat și pentru începători |
| Cod producător | 8035 22 |
| Număr articol | 47979 |
| Mărime | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 modele autocolante, 3 brelocuri, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță |
| Număr articol | 48370 |
| Volum | 30 ml |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Număr articol | 49484 |
| în proiectare | culori pastel |
| Mărime | 5 x 5 mm |
| Informații suplimentare | cca 1100 buc în pachet |
| Număr articol | 46788 |
| Informații suplimentare | bețișoarele nu sunt incluse |
| Număr articol | 44081 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)