Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | roz |
| Informații suplimentare | ediție Extol Lady |
| Număr articol | 44083 |
| Cod producător | 8629 42 |
| Număr articol | 12194 |
| Cod producător | 8712 20 |
| Număr articol | 12212 |
| în proiectare | din metal |
| Cod producător | 8724 03 |
| Număr articol | 12214 |
| Mărime | 195x155 mm |
| Cod producător | 8781-11 |
| Număr articol | 12247 |
| în proiectare | ultramarine |
| Cod producător | 8004-33 |
| Număr articol | 21351 |
| Cod producător | 8003 01 |
| Număr articol | 21381 |
| Informații suplimentare | dificultate scăzută - 1 stea |
| Cod producător | 8034 02 LZ |
| Număr articol | 21414 |
| în proiectare | glitter blue |
| Cod producător | 8030-312 |
| Număr articol | 26613 |
| în proiectare | transparent |
| Greutate | 8 g |
| Număr articol | 36397 |
| Informații suplimentare | 3 g = approx. 15 pcs |
| Cod producător | 8034 17 LZ |
| Număr articol | 37192 |
| Informații suplimentare | 5 g = approx. 32 pcs |
| Cod producător | 8034 19 LZ |
| Număr articol | 37194 |
| Cod producător | 8013 C12-1 |
| Număr articol | 40411 |
| Cod producător | 8013 C24-1 |
| Număr articol | 40413 |
| Cod producător | 8023 C12-2 |
| Număr articol | 40418 |
| Cod producător | 8023 C12-4 |
| Număr articol | 40420 |
| Cod producător | 8023 C24-1 |
| Număr articol | 40422 |
| Cod producător | 8050-11 |
| Număr articol | 40434 |
| Volum | 56,1 ml |
| Informații suplimentare | pentru metal, lemn, plastic, ceramică, plută și alte materiale |
| Număr articol | 44057 |
| în proiectare | oțel inoxidabil |
| Informații suplimentare | poate fi utilizat și pe sârme subțiri |
| Număr articol | 44063 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)