Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Informații suplimentare | set 5 buc pensule pentru copii |
| Cod producător | CK553030 |
| Număr articol | 44439 |
| Informații suplimentare | set 5 markere în culori de bază |
| Cod producător | CK27157 |
| Număr articol | 44463 |
| în proiectare | galben |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45460 |
| în proiectare | maro |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45465 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 30 x 20 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 45471 |
| în proiectare | plastic solid |
| Mărime | 33 cm |
| Informații suplimentare | rolă reglabilă cu dimensiuni de 2,5 și 3,5 și 5 mm |
| Număr articol | 45934 |
| în proiectare | verde |
| Greutate | 100 g |
| Informații suplimentare | întărire spontană la aer în 24 - 48 ore |
| Număr articol | 45939 |
| în proiectare | alb |
| Greutate | 100 g |
| Informații suplimentare | întărire spontană la aer în 24 - 48 ore |
| Număr articol | 45942 |
| în proiectare | oțel inoxidabil |
| Mărime | 17 cm |
| Număr articol | 45952 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 24 x 30 mm |
| Număr articol | 45970 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 50 x 45 mm |
| Număr articol | 45971 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 58 x 58 mm |
| Număr articol | 45973 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 45 x 45 mm |
| Număr articol | 45974 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 55 x 52 mm |
| Număr articol | 45976 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 47 x 47 mm |
| Număr articol | 45977 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 70 x 64 mm |
| Număr articol | 45979 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 39 x 60 mm |
| Număr articol | 45980 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 72 x 52 mm |
| Număr articol | 45981 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 50 x 48 mm |
| Număr articol | 45982 |
| în proiectare | din metal |
| Informații suplimentare | diametrele sunt 51, 41, 31, 21, 16 și 11 mm |
| Număr articol | 45984 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)