Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | din metal |
| Informații suplimentare | dimensiunile sunt 86x64, 70x50 și 55x37 mm |
| Număr articol | 45985 |
| în proiectare | din metal |
| Informații suplimentare | dimensiunile sunt 53x53, 43x43, 33x33, 27x27 și 19x19 mm |
| Număr articol | 45986 |
| în proiectare | din metal |
| Informații suplimentare | Lungimile laturilor pătratelor sunt 45, 40, 35, 30, 25 mm |
| Număr articol | 45987 |
| în proiectare | din metal |
| Informații suplimentare | dimensiunile sunt 53x33, 44x27, 35x20, 23x16, 15x10 mm |
| Număr articol | 45988 |
| în proiectare | din metal |
| Informații suplimentare | cea mai lungă latură a formei de decupat are o lungime de 40 mm |
| Număr articol | 45990 |
| în proiectare | din metal |
| Informații suplimentare | dimensiunile sunt 56x29, 46x24, 36x19, 26x13 a 16x8 mm |
| Număr articol | 45991 |
| în proiectare | din metal |
| Informații suplimentare | dimensiunile sunt 77, 61, 46, 31 și 16 mm |
| Număr articol | 45992 |
| Material | silicon |
| Informații suplimentare | set de 3 buc de diferite dimensiuni |
| Număr articol | 46059 |
| în proiectare | albastru cu fulg de culoare albă |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46077 |
| în proiectare | roșu cu fulg de culoare albă |
| Mărime | 30 x 40 cm |
| Informații suplimentare | grosimea țesăturii este de 1 mm |
| Număr articol | 46080 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 82 × 105 mm |
| Număr articol | 46291 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 57 × 77 mm |
| Număr articol | 46297 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 80 × 50 mm |
| Număr articol | 46298 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 49 × 57 mm |
| Număr articol | 46299 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 70 × 74 mm |
| Număr articol | 46302 |
| în proiectare | din metal |
| Mărime | 73 × 38 mm |
| Număr articol | 46305 |
| în proiectare | din lemn cu inscripții din cauciuc |
| Mărime | 140 x 85 x 50 mm |
| Informații suplimentare | set de 26x litere mici și 26x majuscule, 10x numere și 8x caractere |
| Număr articol | 46354 |
| în proiectare | din argint |
| Mărime | 50 x 0,8 cm |
| Informații suplimentare | pachetul conține 10 buc |
| Număr articol | 46395 |
| Mărime | 20 x 4 mm |
| Material | placaj din lemn |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 46405 |
| în proiectare | verde/maro, albastru închis/albastru deschis, galben/roșu și mov/roz |
| Informații suplimentare | set de 4 markere de suflat, 1 cariocă de suflat "care se schimbă". 1 buc marker clasic "care se schimbă" și 4 șabloane |
| Cod producător | 1549 /6 1549 0604 |
| Număr articol | 46434 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)