Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | roșu metalic, verde, albastru, mov, galben și argintiu |
| Informații suplimentare | set de 5 buc carioci de suflat în culori metalice |
| Cod producător | 1590 /6 1590 0501 |
| Număr articol | 46436 |
| în proiectare | utilizare manuală |
| Mărime | 69 × 97 × 26 mm |
| Informații suplimentare | granulație fină |
| Număr articol | 46443 |
| în proiectare | transparent |
| Volum | 35 ml |
| Informații suplimentare | pentru hârtie, carton, lemn, metal, porțelan și alte materiale obișnuite |
| Număr articol | 46617 |
| Mărime | 8 mm |
| Informații suplimentare | rezervă |
| Număr articol | 46622 |
| în proiectare | oțel inoxidabil |
| Mărime | 10,5 cm, 16 cm a 21 cm |
| Informații suplimentare | 2 buc foarfecă pentru decupat, 1 buc foarfecă universală |
| Număr articol | 46629 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 20 x 29 x 0,2 cm |
| Număr articol | 46779 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii galbene |
| Mărime | 20 x 29 x 0,2 cm |
| Număr articol | 46781 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii roșii |
| Mărime | 20 x 29 x 0,2 cm |
| Număr articol | 46782 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii albastre |
| Mărime | 20 x 29 x 0,2 cm |
| Număr articol | 46783 |
| în proiectare | transparent |
| Mărime | 7 - 15 cm |
| Număr articol | 46794 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 9 cm |
| Număr articol | 46795 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 15,5 cm |
| Număr articol | 46796 |
| Greutate | 57 g |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Cod producător | 5092 |
| Număr articol | 46998 |
| Greutate | 57 g |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Cod producător | 5093 |
| Număr articol | 46999 |
| Greutate | 57 g |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Cod producător | 5525 |
| Număr articol | 47000 |
| Greutate | 57 g |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Cod producător | 5033 |
| Număr articol | 47002 |
| Greutate | 57 g |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Cod producător | 5020 |
| Număr articol | 47004 |
| Greutate | 57 g |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Cod producător | 5026 |
| Număr articol | 47006 |
| Greutate | 57 g |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Cod producător | 5383 |
| Număr articol | 47007 |
| Greutate | 57 g |
| Informații suplimentare | tvrdnutí v troubě na 15 - 30 minut při 135 °C |
| Cod producător | 5323 |
| Număr articol | 47013 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)