Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Informații suplimentare | 5 g = approx. 32 pcs |
| Cod producător | 8034 19 LZ |
| Număr articol | 37194 |
| Mărime | 17,5 x 24,5 cm |
| Informații suplimentare | 40 coli, 300 g/m², 10 motive diverse cu animale |
| Număr articol | 47926 |
| Mărime | cca 6 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 7 ouă din polistiren, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 48196 |
| Mărime | cca 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 5 fire textile, 2 inele adezive, agrafă de plastic, andrea pentru croșetat, material de umplutură și instrucțiuni |
| Număr articol | 48264 |
| Mărime | 20 x 14 x 4 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară pentru lumânări, fitiluri și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48270 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de mentă și instrucțiuni |
| Număr articol | 48305 |
| Mărime | 8 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48347 |
| Mărime | 9 x 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48350 |
| Mărime | cca 9 x 9 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un model autocolant, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță pentru pietre, dimensiunea autocolantului este de 9 x 9 cm. |
| Număr articol | 48381 |
| Mărime | 18 x 26 cm |
| Informații suplimentare | 50 de pagini liniate, durata diamantării aprox. 2 - 3 ore |
| Număr articol | 48569 |
| Mărime | 18 x 26 cm |
| Informații suplimentare | 50 de pagini liniate, durata diamantării aprox. 2 - 3 ore |
| Număr articol | 48572 |
| Volum | 50 ml |
| Informații suplimentare | utilizat pentru lipirea pietrelor în cazul creațiilor fără bază autoadezivă |
| Număr articol | 48584 |
| Mărime | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Informații suplimentare | setul pentru confecționarea colierului include bază metalică, fire textile de macramé și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49238 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49251 |
| Mărime | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un pistol de lipit la cald cu 3 rezerve, un cerc metalic (⌀20cm), 6 pâsle A4 de diferite culori, pistile pentru flori, șabloane de decupat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49511 |
| Mărime | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un pistol de lipit la cald cu 3 rezerve, un cerc metalic (⌀20cm), 6 pâsle A4 de diferite culori, sârmă, șabloane de decupat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49512 |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 taštiček, 24 samolepek a provázek |
| Număr articol | 49677 |
| Mărime | 22 cm |
| Număr articol | 47743 |
| Mărime | cca 9 x 9 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un model autocolant, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță pentru pietre, dimensiunea autocolantului este de 9 x 9 cm. |
| Număr articol | 48382 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)