Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | barevný papír |
| Informații suplimentare | balení obsahuje papírového jezevčíka, 24 taštiček, 24 samolepek, 2 připínáčky a provázek |
| Număr articol | 49676 |
| în proiectare | hârtie kraft |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 18 domečků, 6 stromů, 24 jmenovek a 24 samolepek s čísly |
| Număr articol | 49697 |
| în proiectare | hârtie kraft |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 24 papírových pyramidek s potištěnými čísly, stuhu |
| Număr articol | 49701 |
| în proiectare | barevný papír |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 papírových hvězd, stuhu, 24 samolepek s čísly a spoustu originálních jmenovek |
| Număr articol | 49702 |
| Informații suplimentare | set pentru confecționarea de agățătoare pentru ghivecele de flori |
| Cod producător | 8015 DIY3 |
| Număr articol | 44364 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47498 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47499 |
| Mărime | 22 cm |
| Număr articol | 47744 |
| în proiectare | mix culori |
| Informații suplimentare | setul conține sârmă plușată, ochișori auto-adezivi, pene, ciucuri rotunzi și altele |
| Număr articol | 47925 |
| Mărime | 26,5 x 18,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 șabloane din plastic |
| Număr articol | 47944 |
| Mărime | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un cerc din lemn, tul, pistol de lipit la cald cu rezerve, silicagel pentru uscarea florilor, pensulă și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48268 |
| Mărime | 28 x 27 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 400 de mărgele din lemn ⌀12 mm, 50 de mărgele din lemn ⌀20 mm, 15 m de șnur din bumbac și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 48290 |
| Mărime | 8 x 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48351 |
| Mărime | 10 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48354 |
| Mărime | 7 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48357 |
| Mărime | 12 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48363 |
| Mărime | 9 x 12cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48364 |
| Mărime | 9 x 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48365 |
| Mărime | 9 x 15 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48366 |
| Mărime | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 modele autocolante, 3 brelocuri, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță |
| Număr articol | 48370 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)