Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | cca 9 - 11 cm |
| Informații suplimentare | setul conține fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 47748 |
| Mărime | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Informații suplimentare | setul conține biluțe, nasturi, mărgele de diferite forme și multe altele |
| Număr articol | 47917 |
| Mărime | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 10 pâsle în culori de bază, 8 fire textile, săculeți din bumbac și altele |
| Număr articol | 47920 |
| Mărime | cca 13 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, andrele pentru croșetat, ac de brodat, 2 copci și instrucțiuni |
| Număr articol | 48051 |
| Mărime | cca 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 4 fire textile, 1 fir textil pentru detalii, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48191 |
| Mărime | cca 6 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 7 ouă din polistiren, andrele pentru croșetat, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 48196 |
| Mărime | cca 18 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 6 fire textile, 2 inele adezive, agrafă de plastic, andrea pentru croșetat, material de umplutură și instrucțiuni |
| Număr articol | 48265 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun cu unt de shea, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere din lavandă uscată și instrucțiuni |
| Număr articol | 48288 |
| Mărime | 26 x 17 x 10,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține ceară de soia, vas din nucă de cocos, scoici ornamentale, esență, flori uscate, fitil și instrucțiuni |
| Număr articol | 48298 |
| Mărime | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 3 matrițe din plastic și instrucțiuni |
| Număr articol | 48303 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de mentă și instrucțiuni |
| Număr articol | 48305 |
| Mărime | 7,3 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48360 |
| Mărime | 13 x 14 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48367 |
| Mărime | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 modele autocolante, 3 brelocuri, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță |
| Număr articol | 48369 |
| Mărime | 14 x 24 x 2 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 modele autocolante, 3 brelocuri, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță |
| Număr articol | 48385 |
| Mărime | 20 x 30 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 9 pâsle de 20x30cm, 2 pâsle de 15x20cm, fire textile din bumbac și 6 sârme |
| Număr articol | 48554 |
| Mărime | 12 x 11 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48559 |
| Mărime | 18 x 26 cm |
| Informații suplimentare | 50 de pagini liniate, durata diamantării aprox. 2 - 3 ore |
| Număr articol | 48569 |
| Mărime | 18 x 26 cm |
| Informații suplimentare | 50 de pagini liniate, durata diamantării aprox. 2 - 3 ore |
| Număr articol | 48570 |
| Volum | 150 ml |
| Informații suplimentare | utilizat pentru fixarea pietrelor pe produsul finit |
| Număr articol | 48582 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)