Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 14 x 24 x 2 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 modele autocolante, 3 brelocuri, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță |
| Număr articol | 48387 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 48440 |
| Mărime | 11,5 x 10 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48560 |
| Mărime | 12 x 11 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48561 |
| Mărime | 18 x 26 cm |
| Informații suplimentare | 50 de pagini liniate, durata diamantării aprox. 2 - 3 ore |
| Număr articol | 48562 |
| Mărime | 18 x 26 cm |
| Informații suplimentare | 50 de pagini liniate, durata diamantării aprox. 2 - 3 ore |
| Număr articol | 48565 |
| Mărime | 18 x 26 cm |
| Informații suplimentare | 50 de pagini liniate, durata diamantării aprox. 2 - 3 ore |
| Număr articol | 48567 |
| Mărime | 18 x 26 cm |
| Informații suplimentare | 50 de pagini liniate, durata diamantării aprox. 2 - 3 ore |
| Număr articol | 48568 |
| Mărime | 18 x 26 cm |
| Informații suplimentare | 50 de pagini liniate, durata diamantării aprox. 2 - 3 ore |
| Număr articol | 48573 |
| Mărime | 18 x 26 cm |
| Informații suplimentare | 50 de pagini liniate, durata diamantării aprox. 2 - 3 ore |
| Număr articol | 48574 |
| Mărime | 35 x 45 cm |
| Informații suplimentare | imagine pe șine, pachetul include și un set de ustensile |
| Număr articol | 48578 |
| Mărime | 35 x 45 cm |
| Informații suplimentare | imagine pe șine, pachetul include și un set de ustensile |
| Număr articol | 48580 |
| în proiectare | lemn |
| Mărime | 19 cm |
| Număr articol | 48585 |
| în proiectare | lemn |
| Mărime | 19 cm |
| Număr articol | 48586 |
| Mărime | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material din bumbac 100% pentru brodat, 10 fire textile din bumbac 100% în 5 culori, cerc pentru brodat ⌀25 cm, ac, hârtie de calc pentru redesenarea modelului și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49497 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material pentru broderie din bumbac 100% cu design imprimat, 8 fire textile din bumbac 100%, cerc de brodat ⌀20 cm, ac, rotiță de lemn, paiete și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49500 |
| Mărime | 22 x 17 x 11 cm |
| Informații suplimentare | Ze sady můžete vyrobit 2 - 4 mýdla; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Număr articol | 50563 |
| Mărime | ø 16 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 16 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Număr articol | 50499 |
| Informații suplimentare | dificultate scăzută - 1 stea |
| Cod producător | 8034 02 LZ |
| Număr articol | 21414 |
| Informații suplimentare | 3 g = approx. 15 pcs |
| Cod producător | 8034 17 LZ |
| Număr articol | 37192 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)