Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 25 x 15,5 x 7,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 3 matrițe din plastic, pulbere din sare de mare sau din sedimente marine și instrucțiuni |
| Număr articol | 48299 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, matriță din plastic, esență, pulbere din urzici sau din hibiscus și instrucțiuni |
| Număr articol | 48300 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun de miere, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de mușețel uscat și instrucțiuni |
| Număr articol | 48301 |
| Mărime | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 3 matrițe din plastic și instrucțiuni |
| Număr articol | 48302 |
| Mărime | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 3 matrițe din plastic și instrucțiuni |
| Număr articol | 48304 |
| Mărime | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține pastă pentru confecționare săpun, 2 matrițe din plastic, esență, pulbere de rășină uscată și instrucțiuni |
| Număr articol | 48306 |
| Mărime | 8 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48346 |
| Mărime | 8 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48347 |
| Mărime | 9 x 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48350 |
| Mărime | 8 x 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48351 |
| Mărime | 9 x 12 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48352 |
| Mărime | 7,3 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48353 |
| Mărime | 7,3 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48356 |
| Mărime | 7 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48357 |
| Mărime | 7,3 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48358 |
| Mărime | 7,3 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48359 |
| Mărime | 11 x 9,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48361 |
| Mărime | 7 x 12,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48362 |
| Mărime | 12 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48363 |
| Mărime | 9 x 15 cm |
| Informații suplimentare | setul conține placă de lemn autoadezivă cu model, bază, pietre, aplicator, pătrat de ceară, tăviță și instrucțiuni |
| Număr articol | 48366 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)