Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 modele autocolante, 3 brelocuri, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță |
| Număr articol | 48368 |
| Mărime | cca 4,5 - 8 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 10 autocolante diferite, cu diverse modele, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță pentru pietre |
| Număr articol | 48374 |
| Mărime | cca 9 x 9 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un model autocolant, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță pentru pietre, dimensiunea autocolantului este de 9 x 9 cm. |
| Număr articol | 48375 |
| Mărime | cca 9 x 9 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un model autocolant, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță pentru pietre, dimensiunea autocolantului este de 9 x 9 cm. |
| Număr articol | 48376 |
| Mărime | cca 9 x 9 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un model autocolant, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță pentru pietre, dimensiunea autocolantului este de 9 x 9 cm. |
| Număr articol | 48377 |
| Mărime | cca 9 x 9 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un model autocolant, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță pentru pietre, dimensiunea autocolantului este de 9 x 9 cm. |
| Număr articol | 48378 |
| Mărime | cca 9 x 9 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un model autocolant, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță pentru pietre, dimensiunea autocolantului este de 9 x 9 cm. |
| Număr articol | 48380 |
| Mărime | cca 9 x 9 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un model autocolant, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță pentru pietre, dimensiunea autocolantului este de 9 x 9 cm. |
| Număr articol | 48381 |
| Mărime | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 modele autocolante, 3 brelocuri, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță |
| Număr articol | 48384 |
| Mărime | 14 x 24 x 2 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 modele autocolante, 3 brelocuri, pietre colorate, aplicator, pătrat de ceară și tăviță |
| Număr articol | 48387 |
| în proiectare | AC 100 |
| Mărime | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Informații suplimentare | seturi inițiale pentru începători |
| Număr articol | 48438 |
| Mărime | 18 x 26 cm |
| Informații suplimentare | 50 de pagini liniate, durata diamantării aprox. 2 - 3 ore |
| Număr articol | 48572 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 49231 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 49233 |
| Mărime | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Număr articol | 49234 |
| Mărime | 95 x 95 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține șervet alb din bumbac (95x95cm), fire textile din bumbac pentru brodat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49245 |
| Mărime | 95 x 95 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține șervet alb din bumbac (95x95cm), fire textile din bumbac pentru brodat, ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49247 |
| Mărime | ø 20 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø20cm), material din bumbac pentru brodat, 16 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49248 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49249 |
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49250 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)