Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| Mărime | ø 15 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține cerc de broderie (ø15cm), material din bumbac pentru brodat, 5 fire textile din bumbac, ac de brodat și instrucțiuni. |
| Număr articol | 49252 |
| Mărime | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material din bumbac 100% pentru brodat, 9 fire textile din bumbac 100% în 5 culori, cerc pentru brodat ⌀25 cm, ac, hârtie de calc pentru redesenarea modelului și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49496 |
| Mărime | ø 15,5 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material pentru broderie din bumbac 100% cu design imprimat, 8 fire textile din bumbac 100%, cerc de brodat ⌀15,5 cm, ac, rotiță de lemn, paiete și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49498 |
| Mărime | ø 15,5 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține material pentru broderie din bumbac 100% cu design imprimat, 8 fire textile din bumbac 100%, cerc de brodat ⌀15,5 cm, ac, rotiță de lemn, paiete și instrucțiuni ilustrate |
| Număr articol | 49499 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49504 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49505 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49506 |
| Mărime | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Material | 100% bumbac |
| Informații suplimentare | setul conține 8 motive preimprimate pe hârtie magică, 12 fire textile din bumbac 100%, cerc pentru broderie (⌀10cm), ac de brodat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49507 |
| Mărime | 21 x 10,5 x 11,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține 3 recipiente de sticlă cu capace de plută, 3 tipuri de flori uscate, fitiluri, baze pentru fitiluri, ținte adezive, 75 g de ceară de soia și 150 g de ceară gel și instrucțiuni |
| Număr articol | 49508 |
| Mărime | 26 x 11,5 x 17 cm |
| Informații suplimentare | setul conține lampă pentru aromaterapie, 150 g de ceară de rapiță, colorant, 10 ml de esență parfumată, matriță pentru ceară și instrucțiuni |
| Număr articol | 49509 |
| Mărime | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Informații suplimentare | setul conține un pistol de lipit la cald cu 3 rezerve, un cerc metalic (⌀20cm), 6 pâsle A4 de diferite culori, pistile pentru flori, șabloane de decupat și instrucțiuni |
| Număr articol | 49511 |
| în proiectare | barevný papír |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 taštiček, 24 kolíčků, 24 ozdob, 24 samolepek a provázek |
| Număr articol | 49674 |
| Informații suplimentare | balení obsahuje kovový kruh(⌀23 cm), přízi, 18 krabiček a 6 taštiček, 12 samolepek, 12 kartiček, 3 korálky, dřevěný kroužek a provázek |
| Număr articol | 49675 |
| în proiectare | barevný papír |
| Informații suplimentare | balení obsahuje papírového jezevčíka, 24 taštiček, 24 samolepek, 2 připínáčky a provázek |
| Număr articol | 49676 |
| în proiectare | hârtie kraft |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 18 domečků, 6 stromů, 24 jmenovek a 24 samolepek s čísly |
| Număr articol | 49697 |
| în proiectare | hârtie kraft |
| Informații suplimentare | sada obsahuje 24 papírových pyramidek s potištěnými čísly, stuhu |
| Număr articol | 49701 |
| în proiectare | barevný papír |
| Informații suplimentare | balení obsahuje 24 papírových hvězd, stuhu, 24 samolepek s čísly a spoustu originálních jmenovek |
| Număr articol | 49702 |
| Informații suplimentare | set pentru confecționarea de agățătoare pentru ghivecele de flori |
| Cod producător | 8015 DIY3 |
| Număr articol | 44364 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47498 |
| Mărime | 60 x 60 mm |
| Material | recyklovatelný bioplast |
| Informații suplimentare | 18 foi colorate, 3 planșe de bază și 1 booklet cu motive |
| Număr articol | 47499 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)