Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 4-8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Informații suplimentare | 50 g = cca 1000 buc |
| Număr articol | 17027 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 23 x 6,5 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 24968 |
| Volum | 29 ml |
| Informații suplimentare | temperatură max. de spălare 30°C |
| Cod producător | 49600 |
| Număr articol | 37866 |
| Informații suplimentare | pachetul conține 1000 buc |
| Cod producător | 49640 |
| Număr articol | 37869 |
| Informații suplimentare | pachetul conține 1000 buc |
| Cod producător | 49641 |
| Număr articol | 37870 |
| Informații suplimentare | pachetul conține 1000 buc |
| Cod producător | 49642 |
| Număr articol | 37871 |
| în proiectare | material natural |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Informații suplimentare | set 2 mărgele |
| Număr articol | 37965 |
| în proiectare | material natural |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2,1 mm |
| Informații suplimentare | set 2 mărgele |
| Număr articol | 37968 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 21x6,5x2,5 mm |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 41465 |
| în proiectare | alb crem |
| Mărime | 20 mm |
| Lățimea miezului | 3 mm |
| Informații suplimentare | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Număr articol | 42342 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 12 mm |
| Lățimea miezului | 2,2 mm |
| Număr articol | 43523 |
| în proiectare | roșie |
| Mărime | 12 mm |
| Lățimea miezului | 2,2 mm |
| Număr articol | 43525 |
| în proiectare | gri deschis |
| Mărime | 12 mm |
| Lățimea miezului | 2,2 mm |
| Număr articol | 43533 |
| în proiectare | albastru pastel |
| Mărime | 15 mm |
| Lățimea miezului | 2,4 mm |
| Număr articol | 43578 |
| în proiectare | gri deschis |
| Mărime | 15 mm |
| Lățimea miezului | 2,4 mm |
| Număr articol | 43583 |
| în proiectare | albe cu scris negru |
| Mărime | 12 mm |
| Lățimea miezului | 2,3 mm |
| Număr articol | 43666 |
| în proiectare | albe cu scris negru |
| Mărime | 12 mm |
| Lățimea miezului | 2,3 mm |
| Număr articol | 43668 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn Schima Superba |
| Lățimea miezului | 3,1 mm |
| Număr articol | 43748 |
| Mărime | 72 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 43830 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 24x9 mm |
| Număr articol | 43869 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)