Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | colorate |
| Mărime | 5 x 5 mm |
| Informații suplimentare | 8000 buc, 3 plăcuțe |
| Număr articol | 46792 |
| în proiectare | maro |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46196 |
| în proiectare | maro |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46197 |
| în proiectare | maro |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 46198 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 39029 |
| în proiectare | colorate |
| Mărime | 6 mm |
| Material | plastic, polimera |
| Lățimea miezului | 1 - 2 mm |
| Informații suplimentare | pachetul conține cca 2600 buc |
| Număr articol | 48118 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 39030 |
| Mărime | 30 x 45 x 17 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 46522 |
| în proiectare | colorate |
| Mărime | 6 mm |
| Material | polimera |
| Lățimea miezului | 1,5 - 2 mm |
| Informații suplimentare | pachetul conține cca 2400 buc |
| Număr articol | 48131 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 2 mm |
| Număr articol | 39031 |
| Mărime | 30 x 45 x 17 mm |
| Material | lemn de fag natural |
| Număr articol | 46523 |
| în proiectare | colorate |
| Mărime | 6 mm |
| Material | polimera |
| Lățimea miezului | 1,5 - 2 mm |
| Informații suplimentare | pachetul conține cca 2400 buc |
| Număr articol | 48132 |
| în proiectare | mix nouă culori |
| Mărime | 6 - 10 mm |
| Informații suplimentare | 25g = cca 150 buc |
| Număr articol | 12822 |
| în proiectare | mix de cinci culori naturale |
| Mărime | 6 - 10 mm |
| Informații suplimentare | 25g = cca 150 buc |
| Număr articol | 12823 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 8 mm |
| Material | plastic |
| Lățimea miezului | 2,5 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 90 buc |
| Număr articol | 14416 |
| în proiectare | mix culori |
| Mărime | 10 mm |
| Material | plastic |
| Lățimea miezului | 4 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 50 buc |
| Număr articol | 14418 |
| Mărime | 12 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 2,6 mm |
| Număr articol | 14633 |
| Mărime | 16 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 2,9 mm |
| Număr articol | 14635 |
| Mărime | 20 mm |
| Material | lemn brut |
| Lățimea miezului | 3,2 mm |
| Număr articol | 14637 |
| în proiectare | alb |
| Mărime | 3-12 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Informații suplimentare | 50g = cca 240 buc |
| Număr articol | 17013 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)