Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | crem |
| Mărime | 3-12 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Informații suplimentare | 50g = cca 520 buc |
| Număr articol | 17014 |
| în proiectare | de culoarea argintului |
| Mărime | 3-12 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Informații suplimentare | 50g = cca 240 buc |
| Număr articol | 17015 |
| în proiectare | transparent |
| Mărime | 4-8 mm |
| Informații suplimentare | 50 g = cca 1000 buc |
| Număr articol | 17024 |
| în proiectare | verde deschis |
| Mărime | 4-8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Informații suplimentare | 50 g = cca 1000 buc |
| Număr articol | 17030 |
| în proiectare | albastru |
| Mărime | 4-8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Informații suplimentare | 50 g = cca 1000 buc |
| Număr articol | 17033 |
| în proiectare | neagră |
| Mărime | 4-8 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Informații suplimentare | 50 g = cca 1000 buc |
| Număr articol | 17035 |
| în proiectare | de culoarea argintului |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Număr articol | 22387 |
| în proiectare | de culoarea argintului |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 22388 |
| în proiectare | de culoare aurie |
| Mărime | 4 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Număr articol | 22393 |
| în proiectare | de culoare aurie |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 22394 |
| în proiectare | de culoare aurie |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1,6 mm |
| Număr articol | 22395 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 7 x 9 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Număr articol | 24870 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 9 x 13 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Număr articol | 24874 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 14 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 1,3 mm |
| Număr articol | 24878 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 11 x 16 mm |
| Lățimea miezului | 1,5 mm |
| Număr articol | 24894 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 14,5 x 17 mm |
| Lățimea miezului | 1,6 mm |
| Număr articol | 24911 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 18,5 x 11 mm |
| Lățimea miezului | 2,2 mm |
| Număr articol | 24932 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 21 x 13 mm |
| Lățimea miezului | 2,3 mm |
| Număr articol | 24953 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 19 x 15 mm |
| Lățimea miezului | 2,2 mm |
| Număr articol | 24956 |
| în proiectare | argint învechit |
| Mărime | 18 x 15 mm |
| Lățimea miezului | 1,4 mm |
| Număr articol | 24962 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)