Coșul este gol
Oferim atât de multe produse încât nu puteți alege? :-)
Contactați-ne, vom fi bucuroși să vă sfătuim.
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-28701) |
| Număr articol | 39519 |
| în proiectare | cristal mat |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-84110) |
| Număr articol | 39520 |
| în proiectare | mat transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-28771) |
| Număr articol | 39521 |
| în proiectare | alb lăptos |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (01000) |
| Număr articol | 39522 |
| în proiectare | transparentă cu miez mov |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-44828) |
| Număr articol | 39598 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii argintii |
| Mărime | 6 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-27001) |
| Număr articol | 39627 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-28701) |
| Număr articol | 39119 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030-81800) |
| Număr articol | 39120 |
| în proiectare | transparentă |
| Mărime | 8 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Cod producător | (00030) |
| Număr articol | 39157 |
| în proiectare | transparentă |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Cod producător | (00030) |
| Număr articol | 40047 |
| în proiectare | transparentă cu reflexii curcubeu |
| Mărime | 10 mm |
| Lățimea miezului | 1,2 mm |
| Cod producător | (00030-28701) |
| Număr articol | 40048 |
| în proiectare | cristal |
| Mărime | 10/0 2,2-2,4mm |
| Lățimea miezului | 0,9 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 1800 buc |
| Număr articol | 13639 |
| în proiectare | cristal |
| Mărime | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Lățimea miezului | 1,1 mm |
| Informații suplimentare | 20g = cca 840 buc |
| Număr articol | 13679 |
| în proiectare | nuanțe ale culorii albe |
| Mărime | různé |
| Material | sklo |
| Informații suplimentare | 20g = cca 600 buc |
| Număr articol | 16127 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | různé |
| Greutate | 50 g |
| Număr articol | 21942 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 15 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 110 buc |
| Număr articol | 34604 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 20 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 90 buc |
| Număr articol | 34605 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 25 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 75 buc |
| Număr articol | 34606 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 30 mm |
| Lățimea miezului | 1 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 50 buc |
| Număr articol | 34607 |
| în proiectare | transparente cu miez argintiu |
| Mărime | 20 mm |
| Lățimea miezului | 0,8 mm |
| Informații suplimentare | 15g = cca 90 buc |
| Număr articol | 34610 |
Tot noi suntem, doar că ne-am schimbat numele din Mărgele.ro în Manumi. Dar nu vă faceți griji, veți găsi în continuare toate produsele preferate, inspirație și servicii la calitatea cu care sunteți obișnuit. ;)